Logo SP w Chełście

Gminny Konkurs Ortograficzny

Ocena 0/5

Udział naszych uczniów w Gminnym Konkursie Ortograficznym

W dniu dzisiejszym nasi uczniowie wzięli udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym, który odbył się w Szkole Podstawowej im. generała dywizji Tadeusza Kutrzeby w Drawsku. Wydarzenie zgromadziło młodych miłośników języka polskiego z całej gminy i było doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności oraz wymiany doświadczeń.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas II–VIII, którzy z zaangażowaniem zmierzyli się z niełatwymi zadaniami ortograficznymi. Konkurs polegał na napisaniu dyktanda, wymagającego dużej koncentracji, znajomości zasad pisowni, interpunkcji oraz uważnego słuchania.

Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie:

W kategorii klas II: Wicemistrz Ortografii- Marcelina Graś 

W kategorii klas III: Mistrz Ortografii - Nikodem Haufa

W kategorii klas IV: Wicemistrz Ortografii: Maja Warnkowska

W kategorii klas VII: Mistrz Ortografii – Mateusz Michalak

W kategorii klas VIII: Wicemistrz Ortografii- Aleksander Mikołajczyk

 

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz gratulujemy wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności.

 

Galeria zdjęć

1000024568 1000024567 1000024566 1000024565 1000024564 1000024563 1000024562 1000024561 1000024560
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności