Zajęcia świetlicowe
"Kartki walentynkowe"- podczas zajęć plastycznych dzieci wykonały kartki walentynkowe dla bliskich osób, wykorzystując różnorodne materiały i techniki. Uczniowie samodzielnie projektowali i ozdabiali swoje prace, rozwijając kreatywność, sprawność manualną oraz wyobraźnię. Zajęcia sprzyjały kształtowaniu postaw życzliwości, empatii i okazywania uczuć wobec innych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!