Nowy sprzęt w szkole
Gmina Drawsko podpisała umowę na nieodpłatne przekazanie sprzętu realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), obejmującego między innymi wyposażenie szkół w odpowiednie urządzenia oraz wyrównanie poziomu wyposażenia szkół w urządzenia multimedialne .
Dzięki temu przedsięwzięciu nasza szkoła otrzymała nowoczesne laptopy.
Pozyskany sprzęt z pewnością przyczyni się do podniesienia jakości kształcenia oraz rozwoju kompetencji cyfrowych uczniów.
Dziękujemy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!