Andrzejki
Andrzejki dla klas młodszych zorganizowali przedstawiciele Samorządu uczniowskiego.
Były wróżby, zabawy oraz prezentacja pięknych strojów. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas ????
Andrzejki dla klas młodszych zorganizowali przedstawiciele Samorządu uczniowskiego.
Były wróżby, zabawy oraz prezentacja pięknych strojów. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas ????
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!