Zajęcia arteterapeutyczne
Jak sobie radzić ze złością" - zajęcia biblioterapeutyczne miały na celu rozpoznawanie i nazywanie emocji oraz kształtowanie umiejętności radzenia sobie ze złością. Uczniowie uczestniczyli w zabawach integracyjnych, zgadywankach emocji, pracy w kręgu oraz wysłuchali bajki terapeutycznej „W krainie smoków" B. Ferrero, do której wykonaliśmy ilustracje. Na koniec zajęć dzieci przygotowały rakiety z narysowanymi motywami złości a następnie każdy wysłał swoją rakietę w kosmos.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!