Tłusty Czwartek w naszej szkole
Tłusty Czwartek to jeden z najsłodszych i najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Zgodnie z tradycją, w ten wyjątkowy dzień nie liczymy kalorii, lecz cieszymy się smakiem pysznych pączków i faworków.
W naszej szkole również nie mogło zabraknąć tej słodkiej tradycji. Dzięki ogromnej życzliwości i zaangażowaniu Koła Gospodyń Wiejskich w Kawczynie mogliśmy delektować się przepysznymi, domowymi pączkami. Ich zapach unosił się na szkolnych korytarzach wywołując uśmiech na twarzach dzieci.
Składamy serdeczne podziękowania dla Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Kawczynie za poświęcony czas i przygotowanie pysznych wypieków.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!